STORY FABRİCS TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Suprem, Pique, Rib, Interlock, Süprem, Pike, Ribana,

İnterlok, Futter, Piko, Kadife, Polar, Welsoft, Arge, Kumaş Analizi, Pazar Araştırması,

Üretim Süreç Takibi, Futter, Pico, Velvet, Fleece, Welsoft,

whatsapp
Ürün Kategorileri

Arge

Yeniliklerin kaynağı olan Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) yi Ürün ve Geliştirmeyle bağdaştırmaktır.
STORY FABRİCS TEKSTİL olarak işimizin temel bir unsuru olan Araştırma ve Geliştirmeyi Ürün Geliştirmeye odaklamak asıl kaynağıdır. Müşterilerimize en yenilikçi, yüksek kaliteli ve işlevsel ürünleri sunmak için sürekli olarak yeni yollar arayışındayız.

Yenilikçi Çözümler Sunuyoruz
STORY FABRİCS TEKSTİL en iyi yenilikçi çözümü müşterisinin ne istediğini çok iyi anlayıp yorumlarıyla doğru kumaş prosesini bulmasına yardımcı olmaktır.,müşterilerimizin ürünlerimizi geliştirmek, üretim süreçlerimizi optimize etmek ve müşteri memnuniyetini artırmak için sürekli olarak çalışmaktadır.

Sürdürülebilirlik Önceliğimizdir
Her nekadar yeni bir şirket olsakta Çevresel sürdürülebilirlik, AR-GE çalışmalarımızın merkezinde yer alır. Tedarikci seçiminden üretim süreçlerine kadar çevresel etkileri en aza indirecek çözümler geliştiren firmalarla çalışıyoruz. Ayrıca, enerji verimliliği ve atık yönetimi konularında da aktif çalışmalar yürüten şirketleri tercih ediyoruz.

Müşteri Geri Bildirimi ve İşbirliği
Müşterilerimizin geri bildirimleri,  Müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışarak, ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verecek ürünler ve çözümler geliştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi hizmet verebilmek için AR-GE projelerine destek  veriyoruz.

Geleceğe Yatırım
AR-GE ve ÜR-GE STORY FABRİCS TEKSTİL olarak geleceğe yatırım yapmanın bir yoludur.
Bu vizyonla yola çıkarak sektördeki değişimlere ayak uydurarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörerek, daha iyi bir yarın için çalışıyoruz.

STORY FABRİCS TEKSTİL markasının kalitesini ve yenilikçiliğini sürdürmemize yardımcı olmaktaki rolü büyüktür. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için çalışmaya devam edeceğiz ve gelecekte daha fazla yenilik bekleyebilirsiniz.